Яка висота стовпа рідини якщо вона чинить тиск на дно циліндричної посудини 4.41 кПа густина рідини

1800 кг/м кубічний g =9.8

Ответы на вопрос

Отвечает Миркиясов Жубаныш.

Ответ:

0,25м

Объяснение

h=p/ρ*g

p=4.41кПа=4410Па

h=4410/1800*9.8=0.25м