Визначити період і частоту радіопередавача, який працює на хвилі довжиною 30 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Никита.

Ответ:

частота =30/300=0.1МГц, период Т=1/0.1*10⁶= 10^-5c