Електровоз масою 190 т, що рухається зі швидкістю 1 м/с, стикається з нерухомим вагоном масою 60 т,

після чого вони рухаються разом. Визначте швидкість їх спільного руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.

Ответ:

Закон збереження імпульсу:

m_{1}*V_{1}=V_{2}*(m_{1}+m_{2})\\V_{2}=V_{1}*\frac{m_{1}}{m_{1}+m_{2}} \\V_{2}=1*\frac{190}{190+60}=0.76  m/s