До пружини підвісили тіло, маса якого 200 г. Яка жорсткість пружини, якщо видовження становить 5

см. *

Ответы на вопрос

Отвечает Матюнина Алиса.

Відповідь:

k=200 Н/м    m=5 кг   g=10 Н/кг   x=?

===

F=k*x

F=m*g

x=m*g/k=5*10/200=0.25 м    (25 см

Пояснення: