4. Знайдіть масу автомобіля якийрухається зішвидкістю36 км/год, якщойого кінетичнаенергія

дорівнює80 кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

1600 кг

Объяснение:

v=10 м/с    E=80000 Дж    m=?

===

E=m*v²/2

m=2*E/v²=2*80000/10²=1600 кг

======================