Тіло почало падати з вежі і за 5 с достало землі Чому дорівнюватиме висота вежі? Яка швидкість

тіла в момент падіння на землю?

Ответы на вопрос

Отвечает Харлампьев Николай.

Ответ:Объяснение : по закогу збереження енергії - Eк = Еп, тобто mv^2/2=mgh. m - скоротимо. v^2/2=gh; v^2=2gh; v = √2gh = √ 2*10*500 =√ 10000 = 100 м/с

Объяснение: