Рух тіла масою 2 кг описується рівнянням: х = 2 + 4t + 0,5t2. Знайти імпульс тіла через 2 с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Анжелика.

Відповідь:

Імпульс тіла 12 кг/(м*c)

Пояснення:

Імпульс тіла обчислюється за формулою: p=m*v

Швидкість тіла через час 2 с знайдемо, використовуючи фізичний зміст похідної. Знаходимо похідну рівняння координати тіла:

v=4+t

Підставимо час у 2 с, отримаємо:

v=4+2=6 м/с

Тоді імпульс тіла, масою 2 кг буде дорівнювати:

p=2*6=12p=2*6=12 кг/(м*c)