Що відбудеться коли брусок масою 200 г в об'ємом 0,0002 м³ повністю занурити у воду​


Ответы на вопрос

Отвечает Сенчуков Влад.

Дано:

m=200г=0,2 кг

V=0,0002 м^3

р=1000 кг/м^3

Оскільки брусок занурюють у воду на нього буде діяти виштовхувальна сила та сила тяжіння.Знайдемо їх(пишу без одиниць вимірювання)

Fарх=pgV=1000*10*0,0002=2H

Fт=mg=0,2*10=2H

Оскільки у нас сила тяжіння рівна з силою Архімеда,то,за умовами плавання тіл,бусок може знаходитися в рівновазі у будь-якій точці рідини, брусок плаває всередині рідини.