1.Коли по провіднику іде струм,то … 2.Хто вивчав теплову дію струму?3.Від чого залежить теплова

дія струму?4. Закон Джоуля-Ленца:5.Формули закона Джоуля-Ленца…6.задача.Скільки теплоти виділиться за 5с в провіднику при силі струму 0,4А і опору 15 Ом.?-розв'язати задачу7.Коротке замикання-8.Запобіжники-9.Які перетворення енергії відбуваються в прасці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Нелли.

Ответ:

1. Він нагрівається

2.ганс Кристиан Ерспед

3. Від тока у квадраті, опору, часу дії

4. Це фізичний закон, який визначає кількість тепла при роботі електричного тока.

5 Q=I^2*R*t

6. 12 Дж

7. КЗ - це електричне з'єднання двох точок цепі з різними потенціалами, не перебачене конструкціієй пристрою, і порушує нормальну його роботу.

8. Запобіжник -це електричний пристрій для відключення замикаючего ланцюга

Объяснение:

1. Він нагрівається

6. Q=I^2*R*t=0,4^2*15*5=12Дж

7. КЗ це електричне з'єднання двух крапок електричного ланцюга з різними потенціалами, не передбачене конструкцією пристрою і порушуючи його нормальну роботу

8. Запобіжник комутаційний електроприлад, який призначен для відключення замкнутого ланцюга шляхом розмикання чи руйнування спеціального токопровідного єлемента під дією електричного струму, який вище заданого значення