Куб зі стороною 10 см плаває на поверхні води. Яка висота куба виступає над поверхнею води, якщо

його густина дорівнює 400 кг/м3. 3 бали Ваша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

h=0,04 м

Объяснение:

m=p куба*V=400*0,1^3=0,4кг

FA=mg=0,4*10=4 H

FA=p водыgVпогр части

V погр части=4/1000/10=4*10^(-4) м3

Площадь грани куба 0,1*0,1 м2

Глубина погружения h=4/0,1/0,1*10^(-4) =0,04 м