За напруги 37,5 В електричний двигун виконує роботу 900 Дж за 10 хв. Визначте силу струму через

двигун. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Линдеманн Тиль.

Ответ:

40 мА

Объяснение:

U=37.5 B A=900 Дж t=600 c I=?

===

A=I*U*t

I=A/(U*t)=900/(37.5*600)=0.04 A

====================