Хлопчик, який стоїть на дорозі (нульовий рівень) кидає вертикально вгору мячик масою 200 г. В

момент кидка кінетична енергія м'ячика становила 250 Дж. Визначте якою буде потенціальна енергія м'ячика на певній висоті від поверхі дороги,якщо його швидкість на цій висоті становить 10 м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аксёнова Анастасия.

Відповідь:

240 Дж

Пояснення:

Ek0 +Ep0 = Ek +Ep

Ek0 = Ek+Ep

Ep = Ek0 - Ek

Ek = m*v^2/2

Ek = 0.2 кг * 10м/с^2 / 2 = 10 Дж

Ep = 250 Дж - 10 Дж