Знайдіть силу струму на ділянці кола, якщо напруга 36 В, а опір цієї ділянки 4 Ом.даю 20 балов​


Ответы на вопрос

Отвечает Малиновский Женя.

Ответ:

I=U/R=36/4=9 A

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv