ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ даю 40 б. Камінь масою 4кг падає з висоти 5м. Яка сила виконує додатну роботу

під час падіння каменя? Чому дорівнює ця робота?​

Ответы на вопрос

Отвечает Граур Милана.

Ответ:

сила тяжести F=mg, A=F*h=mg*h=4*10*5= 200Дж