6. Коло складається з двох послідовно з'єднаних резисторів опорами 6 Ом i2 Ом, напруга на першому

резисторі 12 В. Які покази амперметра і вольтметра,приєднаного до другого резистора ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрюшко Роман.

Дано:                  Решение:

R₁= 6 Ом            R=R₁+R₂= 6 Ом + 12 Ом= 18 Ом

R₂= 12 Ом           I=I₁=I₂=const.

U₁= 12 В             I=U₁/R₁= 12 В/6 Ом= 2 А

----------------       U₂= I₂ * R₂= 2 А * 12 Ом= 24 В

I, U₂, U-?           U= U₁+U₂= 12 В + 24 В= 36 В

                        U= 2 А * 18 Ом= 36 В

Ответ: 36 В