Яка виштовхувальна сила діє у гасі на повністю занурену сталеву деталь обємом 50 см³?


Ответы на вопрос

Отвечает Марченкова Соня.

Ответ:

Дано:

V=0, 01 м³

р=800 кг/м³

Знайти: Fв-?

Fв=рgV=800×10×0,01=80 H.

В-дь: Fв=80 Н