Яка маса тіла якщо його імпульс дорівнює 500кг*м/с про швидкість 72 км/год ? Помогите !!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Симанович Артём.

Ответ:

25 кг

Объяснение:

p=500 кг*м/с     v=20 м/с     m=?

===

p=m*v

m=p/v=500/20=25 кг

====================