Газу надали 10 кДж кількості теплоти, при цьому він виконав роботу 6,5 кДж. На скільки змінилась

внутрішня енергія газу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Увеличилась на 3,5 кДж

Объяснение:

Q=10 кДж     A=6.5 кДж     ΔU=?

===

ΔU=Q-A=10-6.5=3.5 кДж

=======================