Акробат масою 80 кг, стрибаючи з висоти 10 м без початкової швидкості на батут, прогинає його на 40

см. Яка максимальна сила пружності виникає при цьому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Луценко Дарья.

Дано:

m=80кг

h=10м

x=40cм

СИ:

x=0.4м

Найти:

Fупр

Решение:

Fупр=kx

mg(h+x)=kx^2/2, где kx^2/2 - Еп упруго-деформированной пружины.

k=2mg(h+x)/x^2

Fупр=2mg(h+x)/x

Fупр=2*80кг*10м/с^2*10.4м/0.4м=41,6кН

Ответ: Fупр=41.6кН