Яку силу треба прикласти до сталевого якоря масою 780 кг щоб підняти його до поверхні води ?

густина сталі 7800кг/м3 , морської води 1030 кг / м3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Козловский Сергей.

Ответ:6770Н

Объяснение:Vт=m/густ.ст= 780/7800=0,1м3

Fт=густ.ст.×g×Vт= 7800×10×0,1=7800Н

Fарх= г.в.×g×Vт=1030×10×0,1=1030Н

F=Fт-Fарх= 7800-1030=6770Н