Яку роботу виконує сила 10 Н,яка переміщує тіло на відстань 5 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алібаи Рамазан.

Ответ:

Объяснение:

F = 10 Н

S =  5 м

A = ?

A = F*S = 10*5 = 50 Дж