При пiдйомi ящика із цвяхами на висоту 5 м, виконана робота 1774 Дж. Обчислiть масу цвяхiв, якщо

вiдомо, що маса ящика дорiвнює 4 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Екатерина.

Відповідь:

31,48 кг

Пояснення:

A = F/l

F = A/l

F = 1774 Дж / 5 м = 354,8 H

F = m*g

m = F/g

m = 354.8H / 9.8H/кг = 35.48 кг(масса гвоздей с ящиком)

m1 - m2(масса ящика)

35,48 кг - 4 кг = 31, 48