При протіканні по провіднику струму силою 0.2 А В ньому за 4 хвилини виділилося 72 Джоулів теплоти

Яким є опір провідника і потужність струму

Ответы на вопрос

Отвечает Шергунова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

I = 0.2 А

t = 4 хв/ = 240 с

Q =  72 Дж

R = ?

P = ?

Q = P*t

P = Q / t = 72 / 240 = 0.3 Дж

P = I^2*R

R = P/I^2 = 0.3/0.2^2 =7.5 Ом