на якій відстані від збиральної лінзи з оптичною силою 2 5 дитр треба помістити передмет щоб його

збільшення дорівнювало двом ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнединова Лиза.

Ответ:D = 1/F; F = 1/D = 1/2,5 = 0,4 м = 40 см.

Объяснение: