1. Маса тіла рівна 40г, а кінетична енергія 1 Дж. Знайдіть швидкість!


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

Ответ:

7,07 м/с

Объяснение:

Дано:   m=0.04 кг     Ek=1 Дж     v=?

===

Ek=m*v²/2

v=√(2*Ek/m)=√(2*1/0.04)=7.07 м/с

========================