Срочно!!!! На тіло масою 2 кг протягом 2с діяла сила 2 Н. Визначте імпульс сили та прискорення

руху тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Ангелина.

Объяснение:

дано:

m=2кг

t=2с

F=2Н

найти: F=?, p=?

решение:

F=mg=2×9.8м/с²=20Н

F×t=p

p=20Н×2с=40кг×м/с Ответ: 20Н; 40кг×м/с

відзнач моєї відповіді кращим