1. На якій висоті потенціальна енергія тіла масою 800 г дорівнює 15 Дж?'СРОЧНО !!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Куокканен Алёна.

Ответ: 10м

Объяснение:

Дано:

m=800г=0,8кг

Еп=15Дж

g=10Н/кг

----------------

h-?

Еп=mgh

h=Еп/(gm)=80/(10*0,8)=10м