У школі навчається 800 учнів,початкова ланка становить 54% всіх учнів, скільки учнів навчається в

початковій школі

Ответы на вопрос

Отвечает Крупа Маша.

Ответ:

800\100=8(1%)

8*54=432(уч.)

Пошаговое объяснение: