Знайди період та частоту математичного маятника, довжина нитки якого 0,4 м. Прийняти прискорення

вільного падіння за 10 м/с“. срочно!!!!помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Артур.

Формула періоду: T = 2\pi√L/g

T = 2 · 3,14√0,4/10 = 1,256 ≈ 1,26

Формула частоти:

v = 1\Т

v = 1\1,26 ≈ 0,8