Вагон масою 20 т рухається зі швидкістю 10.8 км/год і стикається з нерухомим вагоном масою 40 т. З

якою швидкістю рухатимуться вагони після спрацювання автощеплення?​

Ответы на вопрос

Отвечает Софрыгина Анастасия.

Ответ:

автосцепление -значит удар асолютно неупругий, по закону сохр. импульса:

m1*v1=(m1+m2)*v, v=20*10.8/(20+40)= 3.6 км/час