Помогите пожалуйста Загальний опір ділянки АВ кола рівний 10 Ом. Визначте опір третього

провідника, якщо R1=2 Ом, R2=5 Ом. Яка сила струму на ділянці кола АВ, якщо вольтметр показує напругу 5 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Poluektov Alexander.

Ответ:

дано:

R_заг=10 om,

R_1=2 om,

R_2=5 om,

V = 5v

знайти:

R_3 , I

R_заг = R_1+R_2+R_3

10=7+R_3

R_3=10-7

R_3=3 (om)

I= U/

I=5/10=0.5(A)