Визначте прискорення з яким рухається тіло, якщо воно за 5с змінило швидкість від 10м\с до 20м\с?


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Артём.

Ответ:

2 м/с²

Объяснение:

t=5 c    vo=10 м/с    v=20 м/с     a=?

===

a=(v-vo)/t=(20-10)/5=2 м/с²

=========================