Помогите решить задачу по физике. Людина штовхає вагонетку масою 100 кг прикладаючи силу 200 Н у

горизонтальному напрямі. Яке прискорення у вагонетки, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,08.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Алёна.

Ответ:

0,2 м/с²

Объяснение:

m=100 кг    F=200 Н    μ=0.08    a=?

===

F - Fтр=m*a

Fтр=μ*Т=μ*m*g

a=F/m - μ*g=200/100 - 0.08*10=0.2 м/с²

================================