Як а ЕРС індукції виникає в металевій рамці якщо за 8 мс магнітний потік через її поверхню

рівномірно збільшується на 4 мВб? а) 0,5В б) -0,5 В в) 5 В г) - 5 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовский Виталий.

Ответ: б) -0,5 В

Объяснение:

Дано:

t= 8мс

φ= 4мВб

ε=?

Розв'язок:

ε = -Δφ/Δt

CI: t=0,008 c; φ=0,004 Вб

ε= - 0,004/0,008= - 0,5 В