Птах масою 450 г летить на висоті 14 м зі швидкістю 6м/с. Визначте механічну енергію птаха в цей

момент. Пожалуйста, помогите , розвернутый ответ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошевский Андрей.

Дано

m=0,45 kg\\v=6 m/s\\h=14 m

Е(повна) =  Е(кінетична) + Е(потенціальна)

Е(кінетична)=\frac{mv^{2} }{2}

Е(потенціальна)=mgh

Е(повна)=\frac{mv^{2} }{2}+mgh

Е(повна)=\frac{0,45 *6 ^{2} }{2}+0,45*10*14

Е(повна)=71,1 Дж