Яку роботи здійснюють струму сили струмом 5000мА за 10 хвилин при на прузі в колі 12В


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Дарья.

За законом Джоуля-Ленца:

A=U*I*t

A=5*12*10*60=36 кДж