Допоможіть будь-ласка!!!!!!!! Куля масою 20 г вилетіла під кутом а до горизонту. У верхній точці

траєкторії куля мала кінетичну енергію 88, 2 Дж. Знайдіть кут а , якщо початкова швидкість кулі 600 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Герцог Елизавета.

Ответ:

81°

Объяснение:

m=0.02 кг Ek=88.2 Дж vo=600 м/с α=?

Находим скорость vx в верхней точке траектории:

Ek=m*vx²/2

vx=√(2*Ek/m)=√(2*88.2/0.02)≈93.91 м/с

vx/vo=cosα=93,91/600=0,157

α=arccos0.157≈81°