СРОЧНО!!!!ПОЖАЙЛУСТА ПОМОГИТЕ МНЕ!скільки теплоти виділиться за 40 хв в мідних провідниках з

поперечним перерізом 1,5 мм^2 і довжиною 3 м, що підводять електричний струм до плитки,якщо сила струму у спіралі 5 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Евгений.

Ответ:

2,04 кДж

Объяснение:

t=2400 c    S=1.5 мм²     L=3 м    I=5 A    po=0.017 Ом*мм²/м     Q=?

===

R=po*L/S

Q=I²*R*t=I²*po*L*t/S=5²*0.017*3*2400/1.5=2040 Дж

====================================