При переміщенні заряду Q= 20 нКл між двома точками поля зовнішніми силами була виконана робота А= 4

мкДж. Визначити різницю ∆φ потенціалів цих точок поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобызев Олег.

Ответ:

200 B

Объяснение:

q=20*10^-9 Кл    A=4*10^-9 Кл   Δφ=?

===

Δφ=A/q=4*10^-6/(20*10^-9)=200 B

==========================