Визначити різницю потенціалів між двома точками електричного поля, якщо при переміщенні заряду між

ними у 12 мкКл виконана робота 0,48 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Башмакова Анастасия.

Ответ:

U=A/q  ; U=0,48/(1,2×〖10〗^(-5) )=0,4×〖10〗^5=4000 (В),U=Дж/Кл=В

Объяснение: