30 балов!Быстрее плиз!!На яку висоту підніметься вода в капілярі діаметром 0,05 мм? Відповідь

округлити до десятих. Коефіцієнт поверхневого натягу води 73 мН/м .

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Ответ:

0.6 м

Объяснение:

σ=73*10^-3 Н/м     r=25*10^-6 м (радиус)    po=1000 кг/м³    h=?

===

h=2*σ/(po*g*r)=2*73*10^-3/(1000*10*25*10^-6)≈0.6 м

====================================