Тіло на висоті 560 см має потенціальну енергію 8 Дж. Визначити масу тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Ответ:

143 г

Объяснение:

h=5.6 м    E=8 Дж   m=?

===

E=m*g*h

m=E/(g*h)=8/(10*5.6)=0.143 кг

===========================