м'яч массою 0,3 кг залетів в ворота зі швидкістю 6м/с на висоті 1,8 м над землею. знайдіть повну

механічну енергію м' яча​

Ответы на вопрос

Отвечает Медникова Виктория.

Ответ:

10,8 Дж

Объяснение:

Е=Е'кин+Е'пот=0,5mV^2+mgh=

0,5*0,3*36+0,3*10*1,8=5,4+5,4=10,8 Дж