Знайти роботу, потужність і кількість теплоти електричної лампи, якщо напруга рівна U=5В сила

струму I=0,5A, а час проходження струму t=2хв

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Алина.

Ответ:

A=300Дж P=600Bт Q=300Дж

Объяснение:

ДАНО:

U=5 В

I=0,5 A

t=2 хв --- 120 с

------------------------

А-?

Р-?

Q-?

РОЗВ'ЯЗОК:

А=UIT --- A=5•0,5•120=300 (Дж)

Р=UI --- P=5•120=600 (Bт)

Q=UIT --- Q=5•0,5•120=300 (Дж)