В електромережу послідовно ввімкнуті 4 електроприлади, що мають однаковий електричний опір по 10

Ом. Сила струму в одному з них 1,5 А. Яка загальна напруга цього кола?

Ответы на вопрос

Отвечает Лагунов Алексей.

Відповідь:

U = 60 В

Пояснення:

Так як в даному випадку з'єднання послідовне, то

R = R1 + R2 + R3 + R4 = 4 · 10 = 40 Ом

I = I1 = I2 = I3 = I4 = 1,5 A => U = IR

U = 1,5 · 40 = 60 В