На яку висоту можна підняти вантаж масою 5кг, виконавши роботу 150 Дж?


Ответы на вопрос

Отвечает Андрощук Юлія.

Ответ:

3 м

Объяснение:

m=5 кг    A=150 Дж    h=?

===

A=m*g*h

h=A/(m*g)=150/(5*10)=3 м

======================