На поверхні кулі радіусом 9 см рівномірно розподілений позитивний заряд 0,1 нКл. Знайти

напруженість і потенціал в точці на відстані 90 см від поверхні кулі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.

Ответ:

Е2=0.001 нКл

Объяснение:

Е2=Е1*R^2/r^2 =0.1*0.09^2/0.9^2=0.001 нКл

E1 - напруженість на поверхні кулі