протягом 0.5 год пішохід рухався зі швидкістю 4 км/год, а наступну 1 год зі швидкістю 1.5м/с.

визначте середню швидкість пішохода за весь час руху. через дано пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокот Богдан.

Ответ:

Объяснение:

щоб знайти середню швидкість треба всеь пройдений шлях поділити на час, за який цей шлях був пройдений. У данному випадку:

S = V_{1}t_{1} + V_{2}t_{2}

t = t_{1}+t_{2}

V = \frac{S}{t}

S = 0.5год * 4 км/год + 1.5 м/с * 1 год = 2км + 5,4км/год * 1 год = 7.4 км

V = 7.4/1.5 = 4.93333333333 км/год ≅ 5 км/год