яким повинен бути тиск повітря щоб при температурі 100 градусів його густина була нормальною (дам

30 балів)

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ:

3,4 Па

Объяснение:

Дано:

F= 100°

A=28,96 г/моль

Знайти:

Р=?

Рішення:

P=F/A

P=100/28,96=3,4Па

Відповідь: Р=3,4 Па.

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ!!!

Отвечает Шорина София.

P=F/ A

F= 100

A = 28,96 г/моль ( это стандартное давление воздуха)

P= 100÷28,96= 3,4 Па