Обчисліть діаметр сталевого троса, щоб при навантаженні 50 кН розтягуюча напруга була рівна

60МН/м ^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Руслан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F = 50 кН = 50·10³ Н

σ = 60 МН/м² = 60·10⁶ Н/м²

______________________

d - ?

Механическое напряжение:

σ = F / S

Отсюда

S = F / σ = 50·10³ / 60·10⁶ ≈ 833·10⁻⁶ м²     или  S = 833 мм²

Площадь сечения:

S = π·d² / 4

Диаметр сечения троса:

d = √ (4·S / π) = √ (4·833 / 3,14) ≈ 33 мм